Zajmujemy się sprzedażą i montażem bram garażowych wszystkich typów i rodzajów.  W naszej ofercie znajdą Państwo dwóch największych producentów bram na rynku polskim: Hormann i Wiśniowski, których jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym. Naszą przewagą są kompleksowe usługi montażowe wykonywane przez własną, wysoko wykwalifikowaną kadrę, która przez szkolenia rozwija swoje umiejętności w sposób ciągły. Posiadamy własną ekipę serwisową z działem logistyki, która szybko reaguje na ewentualne awarie czy reklamacje. Priorytetem działania naszego zespołu jest profesjonalizm i  zadowolenie klienta.

Poniżej przedstawiamy podstawowe typy bram garażowych w naszej ofercie.

logo wiśniowski

Bramy Segmentowe górne

Brama segmentowa górna, jest produktem najczęściej przez nas proponowanym ze względu na walory wizualne i wysoko wyspecjalizowaną konstrukcję. Brama segmentowa daje ogromne możliwości stylizacji wizualnej obiektu,  a ponadto stanowi produkt o wysokich właściwościach termicznych pozwalających osiągnąć wartość Ub=0,8 W/m2 K

Bramy Segmentowe boczne

Brama segmentowa boczna to konstrukcja pozwalająca osiągnąć niespotykane w innych produktach warunki zabudowy. Posiada niepowtarzalny design i nadająca posesji prestiżu i szyku.

Bramy Uchylne

Brama uchylna to podstawowy produkt o nieskomplikowanej konstrukcji. Brama ta łączy prostotę, wysokie właściwości użytkowe i umiarkowaną cenę. Polecana zwłaszcza do garaży wolnostojących. Ekonomiczna brama dająca duże możliwości przy inwestycjach i garażach wielostanowiskowych.

Bramy Rolowane

Brama Rolowana to wysokiej jakości produkt, choć o nie tak wysokich parametrach termicznych jak brama segmentowa to często pozwalający na szersze zastosowanie ze względu na warunki zabudowy.