Jedyna w swoim rodzaju kolekcja drzwi PORTA to najlepszy wybór dla wymagających Klientów. Dzięki nim każde wnętrze zyska niepowtarzalny i indywidualny charakter. Prezentowane modele to synonim jakości i niezawodności. Gama dostępnych materiałów oraz rozwiązań technologicznych w produktach tej marki jest obecnie nieograniczona. Ta różnorodność przekłada się na bogactwo estetyczne w architekturze współczesnej. Warto zapoznać się więc z pełną ofertą stolarki drewnianej dostępną w naszym sklepie.

W naszym katalogu znajdują się drzwi PORTA: wewnątrzlokalowe, wejściowe wewnętrzne, wejściowe zewnętrzne i techniczne, które mają zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również hotelach, biurach, budynkach użyteczności publicznej czy obiektach przemysłowych. Wyjątkowa wszechstronność idzie tutaj w parze z funkcjonalnością, trwałością i solidnym wykonaniem.

Nowoczesne wzornictwo łączy się tu z wysoką jakością, a wieloletnia tradycja firmy jest gwarancją satysfakcji i jakości, na której można polegać. Pełną kolekcję mogą Państwo obejrzeć w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu. Oczywiście służymy Państwu naszą wiedzą i doświadczeniem. Z przyjemnością pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru.