Drzwi wewnętrzne są nieodzownym i indywidulanym elementem każdego mieszkania. Dobrze dobrane, nadadzą wnętrzom niepowtarzalny wizerunek a ich domownikom zapewnią nieocenione poczucie prywatności i komfortu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi uchylne, sprawdzające się przede wszystkim w pomieszczeniach przestronnych, gdzie nie ma problemu z ich otwieraniem. Podczas planowania zakupu należy zastanowić się nad kierunkiem otwierania takiego rodzaju drzwi i wybrać prawe bądź lewe skrzydło. W miejscach, w których zastosowanie uchylnych drzwi jest niemożliwe, ze względu na bardzo małą powierzchnię bądź koncepcję zaplanowanego wnętrza, proponujemy system drzwi suwanych i przesuwnych. Innym rozwiązaniem w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni mogą być drzwi łamane, które znajdują również szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju szafach wnękowych.

Oferujemy najwyższej jakości drzwi z drewna litego sosnowego bądź dębowego. W sprzedaży posiadamy także skrzydła z wkładem stabilizującym typu “plaster miodu” oraz płytą wiórową- otworową. Wszystkie nasze produkty cechują się dokładnym i precyzyjnym wykończeniem, co gwarantuje satysfakcję z ich użytkowania.

Ceniąc sobie zadowolenie naszych klientów zajmujemy się również montażem drzwi, dbając przy tym o jak najkrótszy czas realizacji zleceń.

Dokonamy wszelkich starań aby Państwa wnętrze było w pełni funkcjonalne. Dlatego serdecznie zapraszamy do naszej Galerii Wnętrz DOMAR gdzie służymy fachowym doradztwem przy zakupie naszego szerokiego asortymentu drzwi.