W tej wyjątkowo szerokiej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy produkty marki DOMOFERM. Firma ta jest specjalistą w produkcji wyrobów ze stali i za sprawą tego niezwykłego materiału wprowadza na rynek polski zupełnie nową jakość.
Elementy drzwiowe DOMOFERM gwarantują Klientom nie tylko niezrównaną trwałość, ale przede wszystkim wysoką funkcjonalność i nowoczesny design.

Oferta tej firmy skierowana jest przede wszystkim do szerokiego sektora działalności społecznej: obiektów przemysłowych, ochrony zdrowia, sportu, turystyki, wielkich biurowców, laboratoriów, sal konferencyjnych. Drzwi te oprócz walorów estetycznych, spełniają wysokie standardy akustyczne, bezpieczeństwa antywłamaniowego i przeciwpożarowego.

Prezentujemy uniwersalną stolarkę drzwiową oraz niezbędne akcesoria podnoszące komfort użytkowania i pozytywnie wpływające na estetykę oraz charakter każdego wnętrza.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie. Cały asortyment znajdą Państwo w naszym salonie w Galerii Wnętrz Domar zlokalizowanej we Wrocławiu.